سامانه جابجایی فرهنگیان

به راحتی درخواست جابجایی خود را ثبت کنید
درخواست‌های دیگران را ببنید و از آخرین درخواست‌ها در کانال تلگرامی مطلع شوید

معرفی
سامانه جابجایی فرهنگیان به همکاران فرهنگی سراسر کشور کمک می‌کند متقاضیان جابجایی درون استانی و برون استانی مورد نظر خود را به راحتی جستجو کنند. شما با ثبت درخواست در این سامانه این شانس را خواهید داشت که در نتایج جستجوی گوگل دیده شوید در این صورت شانس دیده شدن درخواست شما و پیدا شدن مورد برای جابجایی افزایش زیادی خواهد یافت.
جستجو
خانه / درباره ما

این پروژه با انگیزه و هزینه شخصی راه‌اندازی شده و در قبال خدماتش، هزینه اندکی دریافت می‌شود که پاسخگوی هزینه‌های سایت باشد.

این پروژه وابسته به هیچ نهاد دولتی یا وابسته به هیچ بخشی از آموزش و پرورش نیست و کاربران اطلاعات تماس و شهر مبدا و مقصد مورد نظر را با اطلاع و رضایت شخصی در این سایت ثبت می‌کنند. جستجو برای همه بازدیدکنندگان سایت رایگان است ولی هنگام ثبت درخواست جابجایی و یا ارتباط با فرد متقاضی جابجایی و دریافت شماره تماس، نیاز به پرداخت هزینه خواهد بود.

ما هیچ تعهدی در قبال این که جابجایی و انتقال کاربران با موفقیت انجام شود نداریم و کاربرد این سایت صرفا رد و بدل کردن اطلاعات تماس بین دو همکار فرهنگی می‌باشد. بقیه مراحل راه به عهده خود شما خواهد بود. تنها تعهد ما در قبال هزینه اندکی که دریافت می‌کنیم، ایجاد ارتباط بین متقاضیان جابجایی در سرتاسر کشور می‌باشد.